TalentSpot Markalar ve Hizmetlerimiz

Doğru Yetenek Mercek Altında…
Artık doğru yetenekler kalabalıkta kaybolmayacak!

TalentSpot ile adayların mesleki açıdan güçlü yönlerini, doğal yeteneklerini, bilgi, beceri ve deneyimlerini net olarak ortaya koyup işverenin açık pozisyonu için en doğru adayın bulunarak işe yerleştirilmesini sağlıyoruz. İşverenlere sunduğumuz kapsamlı ve uçtan uca hizmetler içeren TalentSpot etkin ve son derece pratik yapısıyla kurumların gelecek yetenek yönetimi stratejileri için tam hedefe ulaşan bir çözüm.


Yetenekler gerçek yerini buluyor.

Amaç doğru işe doğru insanı yerleştirmekse, aradığınız çözüm TalentSpot. Tek bir hedef için birden farklı çözüm ortağından hizmet almak, koordinasyon noksanlıkları nedeniyle beklediğiniz performansı göstermeyecektir. Oysa TalentCLB, sosyal medyayı, online kaynakları, saha etkinliklerini ve kampanya yönetimini bir arada sunduğu TalentSpot Yetenek Ağı ile uçtan uca tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Şirketinizde boş durumdaki pozisyonlara en doğru adayları belirlemek için kariyer platformlarını, sosyal medyayı ve ilan çalışmalarını kullanarak aradığınız yeteneklere etkili bir duyuru yapıyoruz. Adaylar başvurularını yaptıklarında ise en iyi şekilde değerlendirilmelerini ve yeteneklerine uygun pozisyonlara yerleştirmelerini sağlıyoruz.

Yetenek Yönetimi danışmanlık hizmetlerimiz için kullandığımız başarısı dünyaca kanıtlanmış Birkman Metodu, kişisel değerlendirmeyi benzersiz biçimde kolaylaştırarak güvenilir sonuçlar veriyor. Bireylerin ilişkiler ve görevler karşısındaki tutumu, sosyal şartların yönetimiyle ilgili beklentiler, iş unvanı tercihleri gibi açılardan kapsamlı sorularla değerlendirme yapan Birkman Metodu, TalentCLB online platformu üzerinden sunuluyor.

TalentSpot yetenek yönetimi danışmanlığında çatışma yönetimi, takım geliştirme ve takım dinamikleri analizi, 360 derece analiz ve performans yönetimi, kariyer planlama ve yetenek envanteri, liderlik analizi ve yönetici koçluğu hizmetleri her ölçekte sağlanabiliyor.

Şirketin en önemli 20 çalışanı işten çıkarıldığında dünya devi önemsiz bir şirket olur.

Bill Gates
Bill Gates
Microsoft'un Kurucusu