HakkımızdaTalentCLB

Yeteneklerinizi Avantaja Dönüştürün.

Gelişmiş insan kaynağı açığına TalentCLB’den etkili çözüm: Doğru işe doğru insan.


Başarıya Bir Adım!

Einstein, "Aslında herkes dahidir. Ama siz bir balığı ağaca tırmanma yeteneğine göre yargılarsanız, tüm hayatını aptal olduğuna inanarak geçirecektir", der. Her ne kadar yaşadığı dönemde kariyer adımlarında güvenilir destek alabileceği TalentCLB olmasa da, Albert Einstein –pek de parlak olmayan başlangıcına rağmen- becerilerini en iyi biçimde değerlendirebileceği ve fayda sağlayabileceği kariyer yolunu çizmeyi başardı ve adını bilim tarihine altın harflerle yazdırdı.


Peki ya Einstein Bugün Yaşasaydı?

Ne yazık ki bugünün iş dünyası, yüz yıl önceye oranla çok daha acımasız. Yeni sektörlerin oluşması ve hizmet sektörünün dallanıp budaklanmasıyla birlikte bireylerin doğru işi seçmeleri bir tarafa, sahip oldukları yetenekleri keşfetmeleri bile başlı başına bir uğraş gerektiriyor.

Büyük -ve hayali- düşünür Tyler Durden'ın dediği gibi,"tarihin ortanca çocukları olan neslimiz, aslında sevmedikleri işlerde çalışıyor".

Eğer siz de yaptığınız işin, sahip olduğunuz yetenekleri yansıtmadığını düşünüyorsanız, yeteneklerinizin size doğrudan avantaj sağlayacağı kariyer yolunu çizmek için TalentCLB'ın uzman yaklaşımıyla tanışmanızın vakti gelmiş demektir!

Vizyonumuz

Yetenekli bireylerin kurumlar için önemi her geçen gün artarken, işe alım süreçlerinde yenilikçi çözümler birer zorunluluk halini alıyor. TalentCLB olarak, hem kurumlar hem de kariyer basamaklarını başarıyla tırmanmak isteyen bireyler için etkili ve kapsamlı çözümler sunma vizyonunu taşıyoruz. Kurumların ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler sunan ve çalışan bireylerin daha kaliteli bir hayat yaşamalarına destek sağlayan öncü platform olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Doğru yeteneklerin, şirket içerisinde doğru pozisyona ve doğru işe yerleştirilmesi, bireylerin ve kurumların başarı oranını muazzam biçimde artırıyor. Organizasyonel mükemmelliğe ulaşmanızı sağlamak için TalentCLB kapsamlı, size özel ve etkili bir yaklaşım sunuyor:

  • Kariyer Sitesi Hizmetleri
  • Online Profesyonel İş Ağı
  • Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama
  • Etkin ve Akıllı Eşleştirme Motoru
  • Kariyer Gelişim Portali ve Hizmetleri
İlkelerimiz
  • Yüksek güven ve sürdürülebilirlik
  • Değer yaratan inovasyon
  • Mükemmellik
  • Kulüp bazlı düşünce yapısı ve aidiyet algısı
  • Mutlu çalışma ortamı ve mutlu çalışan

Neler Dediler?

Aslında herkes dahidir. Ama siz bir balığı ağaca tırmanma yeteneğine göre yargılarsanız, tüm hayatını aptal olduğuna inanarak geçirecektir.

Albert Einstein
Teorik Fizikçi

Tarihin ortanca çocukları olan neslimiz, aslında sevmedikleri işlerde çalışıyor.

Tyler Durden
Hayali Düşünür