SocialSpot Markalar ve Hizmetlerimiz

TalentCLB oyunun kuralını değiştiriyor. Dijital trendlere uyum sağlamanın zamanı geldi.

Yeni dünyada artan rekabet ortamında kariyer yönetimi, kalıcılık sağlanması ve stratejik iş bulma planları öne çıkıyor. TalentCLB, doğru işe doğru adayın tam isabetle bulunup yerleştirilmesinde, SocialSpot hizmetleriyle fark yaratıyor.


SocialSpot ile Sis Perdesini Kaldırın.

Profesyonel hayatı artık sosyal hayattan ayırmak mümkün değil. Gitgide büyüyen sosyal ağlar ve değişen paylaşım anlayışı, işgücü pazarını da etkileyerek daha bütünsel bir yapıyı zorunlu kılıyor. TalentCLB tarafından sunulan SocialSpot, kariyer sitesi hizmetlerinden profesyonellere özel online iş ağına ve güçlü bir eşleştirme motoruna kadar ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri bir arada sunuyor.

Kariyer Sitesi Hizmetleri

Sadece iş fırsatlarının asıldığı bir pano ya da bir CV veritabanı değil! SocialSpot ile kişisel markanızı daha iyi yönetin.

Online Profesyonel İş Ağı

İster sektöre, ister ilgi alanlarına göre gruplandırmalar yapabileceğiniz bu profesyonel iş ağı, çok yönlü yaklaşımıyla fark yaratıyor.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama

Kurumlara ve bireylere uçtan uca hizmet verme ilkemiz doğrultusunda, bireysel marka tanıtımları ve iş fırsatlarında görünürlük için gerekli stratejileri oluştururken, kurumların işveren marka imajı ve iş ilanlarını dijital mecralarda etkili kullanmak için gerekli proje faaliyetlerini de yürütüyoruz.

Etkin ve Akıllı Eşleştirme Motoru

SocialSpot’ta kullandığımız eşleştirme motoru; kişilik, pozisyon, ihtiyaçlar ve çalışma ortamı, yetkinlikler ve ilgi alanları gibi pek çok kırılımda sonuç görüntüleyebiliyor.

Kariyer Gelişim ve Portalı Hizmeti

Kişisel gelişim, organizasyon gelişimi ve kurumsal gelişim için 5 binin üzerinde eğitim ve simülasyonun bulunduğu portalin yanı sıra 15 binin üzerinde kitap ve video ile her ihtiyaca yönelik bir eğitim çözümü oluşturmak mümkün.